Hakkımızda

Merhabalar ben Serap Mecek sizlere Akdenizin incisi güzel Antalyamızın şirin ilçesi Alanya’da bulunan bahçemizde avokadolarımızı yetiştirip,en sağlıklı en taze en güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Bahçemiz kirlilikten uzakta,dağın başında denilen mesafede,kuşların,böceklerin içinde Torosların kalbinde yetişmektedir.Kendi ellerimizle eski usüllerle GDO’suz hormon’suz doğa anadan aldığımız gübrelerle,Akdenizin tertemiz dağ sularıyla beslenip yetiştirilmektedir.

Sağlıklı olmanın önemini biliyor,sağlıklı olmak isteyen siz değerli müşterilerimizle dürüst güvenilir alışverişler yapmaktan gurur duyuyoruz.

Sektöre adım attığımız günden bu yana 25 yıllık tecrübemizle hedeflerimizden hiçbir şekilde sapmadık ve pazara hakim olabilmek için siz değerli dostlarımızın taleplerine en iyi şekilde yanıt vermeye gayret ettik. Sizlerin desteği ile bu noktaya ulaşmayı başardık ve hali hazırda satışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. En taze, en organik ve en uygun fiyatlı meyveleri gözler önüne seriyor ve siparişlerinizi daha kolay bir şekilde oluşturabilmeniz adına sizlerin yanında yer alıyor. Ürünlerimizi incelediğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve bizlere hak vereceksiniz.

Sitemizden 12 ay boyunca taze avokado siparişi verebilirsiniz.

Avokadolarımız aynı gün bahçemizden toplanıp özenle paketlenir ve kargolanır, EFT  ve Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Hesaplarımız Serap Mecek ve Hilmi Mecek Adına Kayıtlıdır.

Birbirinden farklı Avokado çeşitlerini bizzat yetiştiriyor, sizin için özenle topluyor ve kesinlikle pestisit içermeyen Avokadoları sizlere tüketime uygun olgunlukta olacak şekilde gönderiyoruz. Siz de Avokado satın almak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Avokadolarımız sert olarak gönderilir ve ortalama 1 hafta  ile13 gün içinde yumuşamaya başlar, yumuşadıktan sonra 2 hafta kadar daha dayanır.