Sıkça Sorulan Sorular

1
sepetegit
ödemegit
ödeme
siparis
üye

Avokado Dünyası, müşterilerine memnuniyet odaklı bir firma olduğu için kargolarınızı şubeye teslim ettikten sonra da takip sürecini aksatmadan devam ettiriyor. Ulaşmayan kargoları, geri dönmek üzere olan kargoları, şubede bekleyen kargoları tespit edip müşteri ve kargo şubeleri ile iletişime geçerek ürünlerin sizlere problemsiz ve kısa bir süre içerisinde iletilmesi için azami ölçüde emek sarfediyor. Kargonuzun gecikme sebebini size Avokado Dünyası tarafından iletilmiş olan kargo takip numarasını kullanarak Kargo firmalarının Kargo Takip sayfalarından görebilir ve bulunduğu şubeyi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çözülemeyen bir problem durumunda bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Bizim için en büyük motivasyon ve mutluluk veren durum, müşterilerimizin olumlu geri dönüş yapmalarıdır. Memnuniyetlerinizi aldığınız ürünün altına yorum bırakarak veya sitenizde, sosyal medya sayfalarınızda ürün ve markamızı paylaşarak sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Olumsuz bir durumda [email protected] adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şikayetiniz hızlıca çözülecektir.

Ürün bilgileri, ürün sayfasının hemen altında bulunmaktadır. Bir ürünü almadan evvel ürün detaylarını dikkatlice okumanızı öneririz.

Gıda ürünlerinin internet ortamında taksitli satış yapmaları yasak olduğu için maalesef taksit seçeneği sunamamaktadır.

Bir organik gıda firması olmamız ve taze yeşil ürünler satmamız nedeniyle prensip olarak kapıda ödeme hizmeti vermiyoruz.
Kredi kartı
Eft
Havale

gibi ödeme yöntemleri ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünlerimizin hiç birinde fiyat etiketi bulunmamaktadır. Bazı zamanlar hediye olarak gönderilen ürünlerimizin fiyatını mahremiyet olarak görüyor ve kesinlikle ürünlerimizin üzerinde bulundurmuyoruz.

Sepetinize ürünleri 2 ayrı sipariş olarak eklemeniz durumunda böyle bir problem ile karşılaşmayacaksınız ancak tek siparişte birden fazla ürün talep ettiğinizde sipariş notu kısmına
Not 1:
Not 2:

gibi bir bilgilendirme ile ayrımı sağlayabilirsiniz. Ekibimiz 2 ayrı not olarak hazırlayıp, notlarınızı ürünlerinizin içerisine koyacaklardır.

Sosyal medyada fiyatlı olarak paylaşılan bir görseli muhtemelen paylaşımı üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra görmüş olmalısınız. Sitemizdeki fiyatlar güncel fiyatlarımızdır ancak sosyal medyadaki görseller üzerinde bulunan fiyatlar paylaşıldığı gün geçerli olan ve sonraki gün, hafta ve aylarda güncelleme imkanımızın bulunmadığı fiyatlardır. Ürünlerin fiyatlarının güncel durumunu görebilmek ve öğrenebilmek adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnstagramdan sipariş vermeniz mümkün ancak biz sitemiz üzerinden sipariş vermenizi doğru buluyor ve tercih ediyoruz. Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde hata olasılığı sıfıra yakın oluyor ancak Instagram üzerinden verilen siparişlerde hata riski artmaktadır. Sipariş numarası oluşmadığı için kargo takibi ve bilgilendirme kısmı tamamen manuel olarak yapılmaktadır. İçerisine insani müdahale giren hiç bir siparişi tavsiye etmemekteyiz. İnstagram siparişlerimizde şimdiye kadar bir problem yaşamamış olmamız aşırı hassas ve dikkatli davranmamızın bir sonucudur.

Özel günlerinizde sizlere özel hediye paketi veya hediye setleri hazırlayabiliriz. Ancak tek adette bunu yapmamız mümkün değil. Belirli bir limitin üzerinde sipariş vermeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için [email protected] adresine istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Avokado Dünyası olarak fiyat merkezli değil kalite ve hizmet merkezli çalışıyoruz. Hediyelerinizi en hızlı ve sağlam şekilde, zarar görmeden ulaştırmaya gayret ediyoruz.
En büyük motivasyonumuz müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir.
Kargo günlerimiz (Pazartesi-Salı-Çarşamba) 15:30’a kadar verilen bütün siparişleri aynı gün kargo şubesine teslim ediyoruz. Biz ürününüzü kargoya teslim ettikten sonra size gelene kadar geçen süreçte kargonuzun daha hızlı ulaşması için müdahale edebileceğimiz herhangi bir imkana ne yazık ki sahip değiliz. Ancak sürekli olarak kargolarınızın takibini sistemimiz üzerinden yapmaktayız. Teslim edilememesi ve geri dönecek olması gibi durumlarda sizlere ve şubeye ulaşıp ürününüzü teslim almanız için destek vermeye gayret gösteriyoruz. Kargo firması şirketimize ve şahsımıza ait olmadığı için, kargo firmalarının eksiklik ve hatalarını bizlere mal etmeden evvel lütfen bizden destek isteyiniz. Bizler kargonuzun size ulaşması için fazladan mesai harcayarak elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız ve gönüllüyüz.
Çalışanlarımızın ve ekip arkadaşlarımızın sizlere daha iyi hizmet vermek için var güçleri ile çalıştıklarını ve sizlerin mutluluğunu arzuladıklarını unutmadan kendilerine daha kibar ve ılımlı yaklaşmanızı rica ederiz.

Close Sepetim
Close Favorilere Ekle
En son görüntüledikleriniz Close
Close

Close
Navigation
Kategoriler